Kúpte si hru TES Skyrim!

Skyrim v predaji

GAMERSHOP.SK - Najlacnejšie PC hry...

The Elder Scrolls Skyrim fan stránka
Skyrim čeština Tlačiť E-mail
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 
Napísal Dandy   
Piatok, 11 November 2011 12:34

Pokiaľ máte anglickú verziu hry The Elder Scrolls Skyrim a chceli by ste si ju počeštiť, tak máte túto možnosť práve teraz. V tomto článku nájdete informácie, kde si ju stiahnuť a ako ju nainštalovať. Čeština pridáva do hry titulky, ktoré isto pomôžu v hraní a k porozumeniu príbehu.

 

 

 

 
Skyrim neskalmal! Tlačiť E-mail
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 
Napísal Administrator   
Štvrtok, 10 November 2011 22:46

Skyrim neslamal, v po celom svete pribúdajú nové a nové recenzie, hneď po vydaní titulu, na ktorý tak dlho a netrpezlivo čakáme a jednoznačne musíme povedať, že hodnotenia sú veľmi, ale veľmi dobré. Ak chcete vedieť aké hodnotenie a kde si môžete prečítať najčerstvejšie recenzie, nájdete toto všetko v článku od nás, ktorý vám prinášame hodinku pre polnocou na magické dátum 11.11.2011.

 

 

 

 
Až 300 hodín zábavy Tlačiť E-mail
Napísal Dandy   
Štvrtok, 10 November 2011 19:52

Dnes informovala Besheda, výrobca a tvorca celej serie The Elder Scrolls, že najnovší diel Skyrim, ktorý sa začne predávať už zajtra, bude mať hraciu dobu až 300 hodín! Ako je to možné a koľko zábavy si užijeme naozaj?

 

 

 

 
Ďalšie videá zo Skyrimu Tlačiť E-mail
Napísal Dandy   
Štvrtok, 10 November 2011 20:10

Vydavateľ hry The Elder Scrolls Skyrim nás chce najskôr ešte tesne pred vydaním hry poriadne navnadiť, pretože do éteru pustil ďalšie dve nové videá, ktoré nám znova priblížia život v Skyrime. Vyzerajú naozaj skvele a po ich vzhliadnutí som si opäť len pomyslel, že sa neviem dočkať toho, keď sa do hry pustím..našťastie, že už za pár hodín bude hra na pultoch v predajniach :)

 

 

 
Rasa Temný elf Tlačiť E-mail
Užívateľské hodnotenie: / 1
SlabéDobré 
Napísal Dandy   
Štvrtok, 10 November 2011 19:20

Temného elfa spoznáte na prvý pohľad, typické elfské črty by vás mohli oklamať, ale jeho temná tmavá pleť neoklame nikoho. Temní elfovia, taktiež známi ako Dunmeri je ďalšia z rás vo svete Skyrimu.

 

 

 

Posledná úprava Streda, 30 November 2011 09:31
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 9 z 11