Kúpte si hru TES Skyrim!

Skyrim v predaji

GAMERSHOP.SK - Najlacnejšie PC hry...

Lukostreľba Tlačiť E-mail
Užívateľské hodnotenie: / 2
SlabéDobré 
Napísal Dandy   
Pondelok, 09 Január 2012 17:21

Lukostreľba je ďalšou zručnosťou v Skyrime a je jednou zo šiestych zručností , ktoré spadajú pod štýl bojovníka.  Avšak Lukostreľba sa tiež zapája do zlodejovho štýlu hlavne s kombináciou plíženia.

 

 

 

Lukostreľba sa objavila už TES II :Dagerfall a je veľmi podobná Strelcovi v Morrowinde a Oblivione. Lukostreľba na rozdiel od Strelectva je považovaná  za bojovú zručnosť a strelectvo za stealth zručnosť.  Lukostreľba je užitočná schopnosť sama o sebe , je možné hrať celý súboj ako lukostrelec , bez nutnosti akejkoľvek meele zbrane.  Luky môžu byť vylepešené rovnakým spôsobom ako normálne zbrane.

Knihy :

Vernaccus and Bourlor
The Black Arrow, v2
The Gold Ribbon of Merit
The Marksmanship Lesson
Father of the Niben

Tréneri :

Faendal (Adept) – Riverwood
Aela z Companions (Expert ) – Jorrvaskr, Whiterun
Niruin z Cechu Zlodejov (Master) – Cech Zlodejov, Riften

 

Komentárov  

 
0 #3 profile 2018-11-01 12:28
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Citovať
 
 
0 #2 palius 2012-01-25 23:09
no neviem neviem ... ja davam drakov s vypracovanou lukostrelbou v pohode jedna radost, akurat ked uz maju malo si prepnem na obojrucny mec koli efektnemu zakonceniu :lol:
Citovať
 
 
0 #1 Barsian 2012-01-19 16:03
V kombinácii s plížením (3xdamage) a spomalením času o 50% (+ použitím jedu) je to smrtiaca kombinácia, s ktorou padajú bežný nepriatelia dole na jednu ranu aj na najťažšej obtiažnosti... a tí ťažší skôr ako prídu ku vám.
Jediná nevýhoda je proti drakom, tam si veľmi s lukom neškrtnete (ak nemáte pri sebe stovky šípov, jedov a fľašiek na HP a odolnosť)
Citovať
 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť